בניינים נוחים ואולי ניידים – יתכן וזו תרופה משלה!

אני המאסטר והעקרון של חברת קבלנים כללית מצליחה למדי. אני רוצה לספר לכם קצת על החוויה שלי עם בניינים ניידים. בדומה לקבלנים כלליים, נראה שיש לי כמה פרויקטים שמתרחשים בבת אחת. חלק מהפרויקטים גדולים ופרויקטים אחרים עשויים להיות קטנים יותר.

כשהייתי בשנות העשרים המוקדמות שלי ולמדתי את המלאכה מהבוס שלי, למדתי ממנו כל כך הרבה דברים – נכון וחלק רע. אחד החומרים המזינים שלמדתי ממנו היה ניהול זמן וארגון פרויקט לפרויקט.

הוא היה האדם הראשון שראיתי שהיה לו בניין נייד משלו בכל אתר. אני מבין שהרעיון קיים כבר די הרבה זמן, אבל הוא היה האדם הראשון שראיתי שהמבנה הנייד שלו התמחה לכל פרויקט מסוים.

ניתן להשתמש בבניין הנייד למטרות רבות. חלק מאותן מטרות יכולות אפילו לכלול אחסון ציוד, כלים יקרים, חומרים ואפילו כלי רכב. עם זאת, לעתים קרובות הבניין הנייד מועיל לישיבות ולעבודות מזכירות כלליות. אני אוהבת שבאמת יש משרד סגור נפרד שייפגש עם לקוחות בכל הנוגע לפרויקט הנבדק או לעובדים – או להטיל עליהם משמעת באופן פרטי או אפילו לשבח אותם על כך שהם עושים עבודה נהדרת.

יתר על כן, בניינים ניידים הם השקעה נהדרת גם כן. אתה יכול לחסוך בשטחי משרדים, דמי אחסון ציבוריים ואינך מבזבז את מזומניך כפי שהיה כשאתה שוכר שטח משרדי. בנוסף ישנם חיסכון נוסף במס שיכול להיות לך תלוי במצב בו אתה גר. כמו כן, אחד התכונות הגדולות ביותר של הבניין הנייד הוא שהם קלים מאוד להעברה. פשוט לשבור אותם ולהעביר אותם מאתר לאתר.

לבסוף, קל מאוד להתקין בניינים ניידים ותוכל להתחיל משם את פעולות הארגון שלך.מבנים ניידים למכירה הדרך הטובה ביותר לחקור מבנים ניידים היא תמיד לחקור באינטרנט. לעיתים קרובות, קיימת חברת בנייה ניידת או זמנית באזור המגורים שלך.

באופן כללי, חברות בנייה ניידות אלו יכולות להיות בעלות סוגים וגדלים שונים במלאי שלהן. למעשה, חברות בנייה ניידות אלו השתמשו בדרך כלל במבנים ניידים במלאי שלהן, שתוכלו להשיג לתפוס! בנוסף, לעתים קרובות הם יוצרים זמן ואנרגיה לבנות את הבניין עבורך באופן אישי או יפנו אותך לארגון שיעשה זאת עבורך. למרות שאני משתמש בהם למטרות בנייה כלליות, אני לעתים קרובות רואה אותם בבתי ספר ואפילו ראיתי אותם מועילים למקלטים לחסרי בית עם זמן של צורך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>