איזושהי בריכת פיברגלס – נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון

לפני שתשיג כל סוג של בריכה, וודא שאתה מבין את היתרונות והחסרונות של בריכה מסוג זה. במאמרים קודמים כאן דיברתי על מה תרצה לרכוש בריכת פיברגלס. במאמר אינפורמטיבי זה, ברצוני להציג צד אחד אחר של הוויכוח – מדוע אולי אינך מעוניין לרכוש בריכות פיברגלס ואת הנושאים אשר תרצה לקחת בחשבון לפני שתקבל את ההחלטה.

בריכות שחיה פיברגלס עשויות להיות לבעיות האלה שעליך לקחת בחשבון לפני ההתקנה:

1) אין להם את אותן אפשרויות התאמה אישית בדיוק כמו בריכות אחרות (כמו בריכות gunite או shotcrete)
2) העלות המקדימה של הבריכה היא בדרך כלל יותר
3) יש בעיות עם ריקון הבריכה לחלוטין

ראשית, הבה נבחן את בעיות ההתאמה האישית. מכיוון שבריכות המיוצרות מפיברגלס מעוצבות במפעל ואז מועברות לדלתכם, יתכן שלא תצליחו להצטייד בבריכה מעוצבת כלשהי. ברור שזה קל אם אתם מחפשים צורה בריכה יותר סטנדרטית (ריבועית, עגולה וכו ‘), אבל אם אתם רוצים משהו שנראה כמו נווה מדבר וממלא את שרירי ab צורה ייחודית של החצר שלכם, כנראה שיצאתם מחוץ מזל אלא אם כן תוכלו למצוא ספק שיבנה לכם עבודה בהתאמה אישית לחלוטין.

שנית, העלויות המקדימות של בריכת שחייה מפיברגלס בדרך כלל גבוהות יותר מבריכה מסוג בטון. כן, זה יכול להיות אינטואיטיבי כנגד העובדה שלוקח זמן לא להקים סוג זה של בריכה, אבל זה המצב. עם זאת, בריכות פיבר מכיוון שעלויות החזית נוטות להיות גבוהות יותר אין פירושו שמגורים של הבריכה לא יהיו זולים יותר – בריכות פיברגלס אכן עוזרות לכם לחסוך כסף בעלויות תיקון וכימיקלים.

לבסוף, יתכן שלא תצליחו לרוקן לחלוטין את בריכת השחייה שלכם, ותקשו מעט על חורפי החורף וניקוי או שפכים של מים ותתחילו מחדש. זה במיוחד כך באזורים שבהם מפלס מי תהום קרובים או יותר מגובה הבריכה הכולל שלך. וודא שאתה מדבר עם מומחה הבריכה המקומי שלך כדי להיות בטוח אם זה המקרה שלך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>